Naar hoofdinhoud
portal logo
logo van Lotto

€100.000 voor Lotto-spelers uit Veendam en Bergschenhoek

Rijswijk,

Bij de Lotto-trekking van zaterdagavond hebben twee spelers een prijs van €100.000 gewonnen. Bij de eerste trekking vielen de getallen 24 – 27 – 31 – 33 – 41 – 42 met reservegetal 15 en bij de tweede trekking 7 – 11 – 17 – 18 – 21 – 44 met reservegetal 26. Beide spelers voorspelden vijf van de zes getallen en het reservegetal goed.

Dankzij Super Zaterdag, waarbij er twee trekkingen op één avond zijn, gingen er nu twee grote prijzen uit. De winnaars komen uit Veendam (Groningen) en Bergschenhoek (Zuid-Holland) en speelden mee via een abonnement en via de Lotto-app.

De jackpot viel vanavond niet en staat daardoor voor zaterdag 4 april 2026 op €1.400.000. De kans dat de jackpot valt, is dan 1 op 7.

“Wat een prachtig bedrag voor deze Lotto-spelers. We nodigen de winnaars van harte uit in Rijswijk voor advies en begeleiding bij het winnen van zo'n grote geldprijs”, aldus Lilian van Eijk, die prijswinnaars begeleidt namens Nederlandse Loterij, waar Lotto onderdeel van is.

Prijswinnaars anoniem
Het gewonnen bedrag is een brutoprijs, waarover de winnaar 37,8 procent kansspelbelasting moet betalen. Lotto stelt het belang van winnaars voorop en maakt daarom de gegevens van de prijswinnaar niet bekend.